Motoryzacja

Rajd Dakar 1980-2011

Pogea Fiat 500 Ferrari

Tunerzy z Pogea Racing, po przedstawieniu specjalnej wersji Fiata 500, która sygnowana była przez Ferrari, uznali że nie jest to szczyt możliwości i postanowili przygotować swoją wersję auta.

GP Monaco 2010

Porsche 911 GT2 RS

Fani sportowych samochodów doskonale znają Porsche 911 GT2. Auto ze Stuttgartu jest jednym z najszybszych na świecie. Wkrótce Niemcy zaprezentują jeszcze ostrzejszy model...

Toyota 2000 GT

Toyota 2000GT należy do samochodów, których ze świecą można szukać na ulicach. Przez 3lata produkcji z fabryki wyjechało zaledwie 351 egzemplarzy tego modelu. Jednak teraz w pełni odrestaurowany znowu pojawił się w salonie dilerskim w Japonii.

Złota wersja Mercedesa SLS

Pomimo tego, że od premiery modelu SLS nie minęło wiele czasu, producent przedstawił jego pierwszą specjalną wersję - Mercedesa SLS AMG Desert Gold, którego prezentacja odbędzie się na nadchodzących targach International Motor Show w Dubaju.

Jubileuszowa edycja Nissana 370Z

Nissan dla upamiętnienia 40. rocznicy rozpoczęcia produkcji Datsuna 270Z, wypuści na rynek 1000 egzemplarzy jubileuszowej wersji modelu 370Z. Nowy Nissan ma być dostępny w sprzedaży wiosną 2010 roku i kosztować w przeliczeniu ponad 110 tys. zł.

Mercedes SLR McLaren

Nadchodzi kres ery Mercedesa SLR - supersamochodu produkowanego przy aktywnym udziale firmy McLaren. Łączna liczba zmontowanych SLR-ów wynieść ma 2000 egzemplarzy. Właśnie montowane są ostatnie egzemplarze pojazdu, który po raz pierwszy pojawił się pięć lat temu, jako owoc współpracy Mercedesa i McLarena i kontynuacja legendarnych aut wyścigowych z lat 50. ubiegłego wieku.

BMW M3 GTS

BMW zaprezentowało właśnie M3 GTS, który jest najbardziej ekstremalną wersją obecnej Serii 3. Przeznaczeniem limitowanej edycji są tory wyścigowe, choć ma też homologację umożliwiającą jazdę po drogach publicznych.

BMW 760Li