sex

Dom publiczny Moonlite BunnyRanch

Moonlite BunnyRanch, najdłużej działający dom publiczny w Nevadzie prowadzony przez 56-letniego Dennisa Hofa nazywanego Alfonsem Ameryki.

Java 4-Ever Trailer

Victoria's Secret Fashion Show 2009

Zdjęcia z najnowszego pokazu bielizny Victoria's Secret, który odbył się 19 listopada w Nowym Jorku. Na wybiegu nie mogło zabraknąć gwiazd Victoria's Secret: Heidi Klum, która zaledwie kilka tygodni temu urodziła dziecko, Marissy Miller, Alessandry Ambrosio, Mirandy Kerr, Doutzen Kroes i Selity Ebanks. Pojawiły się również nasze rodaczki - Anja Rubik i Ania Jagodzińska. Oglądaj piękną bieliznę i piękne supermodelki.

Przeciwko seksualnym nadużyciom

Aktywiści z grupy FEMEN protestowali pod Ministerstwem Edukacji w Kijowie przeciwko wykorzystywaniu seksualnemu studentek przez pracowników naukowych państwowych wyższych uczelni.

Największa parada bikini - rekord Guinnessa

Na ulicach stolicy Republiki Południowej Afryki w Johannesburgu odbyła się największa parada bikini. Zdaniem organizatorów, to działanie może być wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa jako najbardziej popularna parada bikini w historii. Oprócz chęci do pobicia rekordu świata, organizatorzy akcji skupili się na bardziej palący problemem - pragnęli zwrócić uwagę opinii publicznej na temat raka piersi.

Love Island - Wyspa miłości

Cheju Island jest to wyspa znajdująca się w Korei Południowej na której mieści się cieszący dużym zainteresowaniem turystów park miłości otwarty w 2004 roku w którym mieszczą się erotyczne rzeźby przedstawiające przyjemności ciała.

Love Life Stop Aids

AIDS to masowy morderca. Chroń się


Kontrowersyjna kampania ws. AIDS autorstwa agencji das comitee.