Zdjęcia różne

W metrze nie musi być szaro i nudno

Metro w Sztokholmie często nazywane jest najdłuższą galerią sztuki na świecie. Około 90 ze 100 stacji metra zapewniają zwiedzającym możliwość zapoznania się z pracą przedstawicieli różnych typów i kierunków sztuki.

Lake Louise - narciarski raj


Lake Louise - kurort narciarski leżący w Parku Narodowym Banff, we wsi Lake Louise, Alberta.

Kolekcja Chanel Cruise 2011

Najnowsza kolekcja Chanel Cruise zaprojektowana przez mistrza Karla Lagerfelda, okazała się być hitem tego lata. Kolekcja została zaprezentowana 11 maja w malowniczej scenerii Saint-Tropez i spotkała się po raz kolejny z ogromnym uznaniem branży.

Azjatyckie menu

Na rynkach wielu krajów azjatyckich jest pełno egzotycznych zwierząt, które są przeznaczone aby przejść do restauracji, aptek internetowych i prywatnych kolekcjonerów. Chiny i Wietnam - dwa kraje, z wyjątkowym smakiem egzotycznych zwierząt i roślin na granicy wymarcia.

Wybuch wulkanu Mount Saint Helens, (Góra Świętej Heleny)

Wulkan Mount Saint Helens - to czynny wciąż wulkan w USA trzeci pod względem rozmiarów erupcji. Liczy około 40 tys. lat i jest jednym z najbardziej aktywnych wulkanów w Górach Kaskadowych.

Złoto z automatu tylko w Abu Dhabi

Nietypową usługę dla swoich klientów wprowadzili właściciele hotelu Emirates Palace w Abu Zabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich - ustawili automat, w którym każdy chętny będzie mógł kupić sobie złoto w dowolnej postaci.